Team

 

 

Xandra Smit

Interne begeleiding
aanwezig maandag, woensdag & donderdag
x.smit@kolmenscate.nl


Jose Spithoven

Remedial teacher
aanwezig maandag- & dinsdagochtend
j.spithoven@kolmenscate.nl

Angelina Weijsenfeld

gespecialiseerde leerkracht
aanwezig maandag/dinsdag
a.weijsenveld@po-deventer.nl

Marjan Slotboom

extra ondersteuning
aanwezig woensdagochtend
m.slotboom@kolmenscate.nl

Ben Mullink

vakleerkracht gymnastiek
aanwezig donderdag & vrijdag
m.mullink@kolmenscate.nl

Gerrie Meijer

leerkracht HVO
aanwezig maandag


Tonnie Groeneveld

administratie
aanwezig maandagmiddag, dinsdagmiddag, donderdagochtend, vrijdagmiddag
t.groeneveld@kolmenscate.nl

Richard Hoppen

conciërge
aanwezig dinsdag, donderdag & vrijdag
r.hoppen@kolmenscate.nl

Micha Roukema

hulpconciërge, schoonmaak
aanwezig maandag t/m vrijdag
m.roukema@kolmenscate.nl

Laatste Nieuws

Herfstloop
Staking 5 oktober
#poinactie
IJsselloop; Kidsrun

Uit het fotoboek

IMG_4492 IMG_4490
IMG_4491 IMG_4489