Team

 

 
Xandra Smit
Interne begeleiding
aanwezig maandag, dinsdag & donderdag
x.smit@kolmenscate.nl


Angelina Weijsenfeld
gespecialiseerde leerkracht
aanwezig maandag/dinsdag
a.weijsenveld@po-deventer.nl


Marjan Slotboom
extra ondersteuning
aanwezig woensdagochtend
m.slotboom@kolmenscate.nl


Ben Mullink
vakleerkracht gymnastiek
aanwezig donderdag & vrijdag
m.mullink@kolmenscate.nl

Gerrie Meijer

leerkracht HVO
aanwezig maandag

Yvonne Timmer
leerkracht GVO
aanwezig maandag



Tonnie Groeneveld

administratie
aanwezig maandag t/m vrijdagmiddag
t.groeneveld@kolmenscate.nl


Richard Hoppen
conciërge
aanwezig maandag en vrijdag
r.hoppen@kolmenscate.nl


Micha Roukema
hulpconciërge, schoonmaak
aanwezig maandag t/m vrijdag
m.roukema@kolmenscate.nl

Laatste Nieuws

Dode Hoek lessen
Sportdag
Avondvierdaagse
Deventer schoolvoetbal
Koningspelen

Uit het fotoboek

IMG_4492 IMG_4490
IMG_4491 IMG_4489