Team

 

 

Karin Terwel

leerkracht groep 1a & ICT-er
aanwezig maandag t/m vrijdag, met uitzondering van woensdag
k.terwel@kolmenscate.nl


Wendy Hakze

leerkracht groep 1-2b & onderbouw coördinator
aanwezig:woensdag, donderdag en vrijdag
w.hakze@kolmenscate.nl

Nadieh Borgmann

leerkracht groep 1/2a en groep 1/2b
aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
n.borgmann@kolmenscate.nl


Kalinka van der Linden

leerkracht groep 3a
aanwezig maandag t/m woensdag
k.linden@kolmenscate.nl

Ilonka Horstman

leerkracht groep 3a
aanwezig donderdag en vrijdag
i.horstman@kolmenscate.nl

Marieke Sijbrandij

leerkracht groep 3/4b
aanwezig donderdag & vrijdag
m.sijbrandij@kolmenscate.nl




Nathasja Wassink
leerkracht groep 3/4b & E-klas
aanwezig woensdag,donderdag en vrijdag 1x 14 dagen
n.wassink@kolmenscate.nl


 

 










 

Laatste Nieuws

Herfstloop
Staking 5 oktober
#poinactie
IJsselloop; Kidsrun

Uit het fotoboek

IMG_4492 IMG_4490
IMG_4491 IMG_4489