Team obs Kolmenscate

 

Wim Kloezeman

Directeur
aanwezig maandag, woensdag en donderdagochtend
kolmenscate@kolmenscate.nl

Janet Koster

Lokatie directeur 
Pest coördinator & vertrouwenspersoon
Bouwcoördinator gr 3,4,5
aanwezig maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
j.koster@kolmenscate.nl


NADIEH BORGMANN
leerkracht groep 1/2a 
aanwezig op maandag t/m vrijdag
n.borgmann@kolmenscate.nl

 
Karin TerweL
leerkracht groep 1/2b & ICT-er
aanwezig maandag t/m woensdag
k.terwel@kolmenscate.nl


ILONKA HORSTMAN
leerkracht groep 3/4b 
aanwezig donderdag en vrijdag
i.horstman@kolmenscate.nl

 
leonie van der Poel
Leerkracht groep 3a
aanwezig maandag, dins en woensdag.
l.vandepoel@kolmenscate.nl 


DIANNE EVERS
Leerkracht groep 3/4b
aanwezig dinsdag t/m vrijdag
d.evers@kolmenscate.nl 


Wendy Hakze
leerkracht groep 3a, 3/4b en onderbouw coördinator
aanwezig:maandag(3/4b) donderdag en vrijdag(3a)
w.hakze@kolmenscate.nl


TONNIE GROENEVELD
onderwijsassistent en administratie
aanwezig maandag- t/m vrijdagochtend
t.groeneveld@kolmenscate.nl


JOSE SPITHOVEN

Ondersteuner groep 1/2
aanwezig woensdag en vrijdag
j.spithoven@kolmenscate.nl

 


OKKE NIJBURG
leerkracht groep 4/5a
aanwezig maandag t/m vrijdag
o.nijburg@kolmenscate.nl


ERICA DOCTER

Leerkracht groep 6 en 8
aanwezig: maandag,woensdag,donderdag en vrijdag
 
e.docter@kolmenscate.nl


MariekE Sijbrandij

leerkracht groep 6a en 6/7b
aanwezig: maandag, dinsdag en vrijdag
m.sijbrandij@kolmenscate.nl



NETTY BLASMAN
leerkracht groep 6/7b
aanwezig: maandag t/m donderdag
n.blasman@kolmenscate.nl

BARBARA V.D. VISCH

leerkracht groep 7/8a
aanwezig maandag t/m vrijdag
b.vandevisch@kolmenscate.nl

HARRY TALENS
leerkracht groep 8b
aanwezig dinsdag t/m vrijdag
h.talens@kolmenscate.nl

 
Xandra Smit
Interne begeleiding
aanwezig maandag, dinsdag & donderdag
x.smit@kolmenscate.nl


Angelina Weijsenfeld
gespecialiseerde leerkracht
aanwezig maandag/dinsdag
a.weijsenveld@po-deventer.nl


Ben Mullink
vakleerkracht gymnastiek
aanwezig donderdag & vrijdag
m.mullink@kolmenscate.nl

Gerrie Meijer

leerkracht HVO
aanwezig maandag

Yvonne Timmer
leerkracht GVO
aanwezig maandag


Richard Hoppen
conciërge
aanwezig maandag en vrijdag
r.hoppen@kolmenscate.nl


Micha Roukema
hulpconciërge, schoonmaak
aanwezig maandag t/m vrijdag
m.roukema@kolmenscate.nl




deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl